Search
Close this search box.

Top 10 geriausi kompiuteriniai (PC) žaidimai 2021 metais

top 10 game computer

Kiekvienais metais yra išleidžiami šimtai naujų kompiuterinių žaidimų, kurie pasiūlo naujas ir įdomias patirtis savo kasdieniame gyvenime. Ar tai išbando jūsų strateginius ir reakcinius gabumus, ar tai sužadina jūsų emocijas, bet kuriuo atveju, norisi vis daugiau, ir jūsų stacionarus kompiuteris tam yra pasiruošęs. Tik štai klausimas: ką žaisti dabar? Vis dėl to, norisi smagios, neįkainojamos patirties. O jeigu dar žaidime būtų aukštos kokybės grafika, tai atitrūkti nuo kasdienės realybės pasidaro neįtikėtinai lengva. Štai čia yra atrinkti TOP 10 populiariausi ir geriausi PC žaidimai 2021 metais, kuriuos jau galite išbandyti.

  1. „World of Warcraft: Shadowlands“

Pirmiausiai išgirdus žodžius “World of Warcraft” užkietėjusiems žaidėjams kyla nostalgijos bangos. Viena žinomiausių fantastikos pasaulio žaidimų 2020 metais grįžo su papildyta žaidimo mechanika, erdve ir istorija, leidžianti lyg iš naujo patirti pasaulį, kurį pažinojote labai ilgą laiką.

  1. „Microsoft Flight simulator”

Niekada dar nebuvo progos nuskristi pamatyti Gizos piramides Egipte, arba danograižių Niujorke? O Bahamų arba Karibų salas? 2020 metais išleistas simuliacijų žanro žaidimas “Microsoft Flight simulator” leidžia nuskristi į visas pasaulio šalis. Tikrai! Visas pasaulis yra realaus pasaulio žemėlapio tridimensinė kopija – net savo namus galite pamatyti. Ir žinoma, pačių lėktuvų valdymo detalumas yra nepriekaištingas, atitinkantis realius pasaulio lėktuvus, kad net ilgiau pažaidžius, atsisėsdami už tikro lėktuvo vairalazdės, turėsite geresnę nuovoką, kaip jį valdyti (žinoma, šis žaidimas jums, deja, nesuteiks piloto licencijos).

  1.  „Control“

Telekinezė dar niekada nebuvo tokia smagi. Nuo 2019 išleidimo metų, žaidimas „Control“ suteikia galimybę pajusti vieno iš iksmenų (X-men) galias, kurias būtina naudoti šiame paranormaliame pasaulyje vardan noro išgyventi ir atrasti jos paslėptą istoriją.  

  1. „Monster Hunter: World”

Viena yra medžioti elnius, šernus, liūtus ar dramblius, bet yra visai kas kita medžioti drakonus, dinozauriškus padarus fantazijos pasaulyje. 2018 metais išleistas “Monster Hunter” franšizės dalis “World” supažindina su naujais monstrais, nauju pasauliu, kuris yra tiek detalizuotas, kad net kiekvienos rūšies monstras turi savo atskiras biologines sistemas, nuo to kaip ir kada maitinasi, miega arba imasi reprodukcijos, iki to, kokiais būdais puola arba ginasi susiduriant su grėsme. Vien tyrinėjant šiuos monstrus galima atrasti ką nors naujo, kas leidžia ilgiau mėgautis žaidimu. 

  1. „Ghostrunner”

Šiuo metu, nindzės yra gana pamirštas dalykas populiarioje medijoje. O pirmo asmens platformų žaidimo “Ghost Runner” kūrėjai nusprendė pavaizduoti, kaip atrodytų nindzė futuristiniame pasaulyje, ir kad jis dar būtų robotas. Šis žaidimas reikalauja žaibiškos reakcijos, todėl priimti sprendimus gali tekti vos per sekundę. Pasijusite kaip tikras parkour meistras, todėl, 2020 metais išleistas žaidimas, šiandien vis dar yra priskiriamas kaip vienas geriausių PC žaidimų.

  1. „Hitman 3”

Samdomas žudikas Agentas 47 sugrįžo. Šiais metais pasirodžiusi slapstymosi (stealth) žanro “Hitman” naujosios franšizės eros dalis nukelia į didesnes ir labiau įtemptas užduotis, kurias, net ir kartojant, galima atrasti naujų būdų jas įvykdyti. Viskas turi būti padaryta, besislapstant, persirenginėjant, insifiltruojant, kas reikalautų kantrybės, atidumo ir strategijos, nes eiti ir šaudytis visus iš eilės būtų labai nenaudinga. Pastatytas žaidimo pasaulis yra paruošęs daugybę galimybių, kurios leidžia pajusti, kad yra suteikta didesnė laisvė imtis kūrybinės iniciatyvos, nes paprastai žaidimai turi tik vieną ar du kelius įvykdyti užduotis, bet ne daugiau. Viskas gali būti įvykdyta tiek rimtai, tiek linksmai, todėl “Hitman 3” šiuo metu yra vienas geriausių PC žaidimų.

  1. „Death Stranding”

Dar prieš išleidžiant šį žaidimą 2019 metais, “Death Stranding” prieš kelis metus pradėjo atskleisti vis daugiau ir daugiau mįslingos informacijos apie istoriją ir žaidimo pasaulį. Nematomas monstras, kurio matomi tik jo palikti žmogaus delno pėdsakai, ir kad išgyventum, turi būti ant tiek tylus, kad net turi užgniaužti kvėpavimą. Monstrui atsirandant, pradeda lyti lietumi, kuris sendina žmogaus odą. O kudikis inkubatoriuje yra ypatingai visų saugomas nuo priešų kareivių, kurie gali pavirsti į skeletus. Kas čia vyksta? Šis mokslinės fantastikos žaidimas nukelia į autentišką post-apokaliptinį pasaulį, kuriame žaidėjo užduotis yra pernešti krovinius iš vieno punkto į kitą. Taip, pasiuntinukas post-apokaliptiniame pasaulyje. Bet, žinoma, pati istorijos ir pasaulio idėja nepalieka abejingų, todėl net ir šiais metais “Death Stranding” yra vienas geriausių PC žaidimų. 

  1. „Red Dead Redemption 2”

Pagaliau yra nuostabi proga pasijusti kaip Clint’as Eastwood’as laukiniuose vakaruose. 2018 metais išleistas atviro pasaulio (open world) žanro žaidimas yra toks detalus, toks gyvas ir toks autentiškas, kad net ir baigiant žaisti pagrindinę istorijos liniją, nesulauksite, kada galėsite žaisti toliau, sužinoti, ką dar šis pasaulis gali pasiūlyti. Manoma, kad tai yra geriausias PC žaidimas, ką pasiūlė “Rockstar” žaidimų kūrėjai.

  1. „The Witcher 3: Wild hunt”

Tiek daug detalumo ir gylio suteikti RPG žanro žaidimui, personažams ir pasauliui negailėjo laiko ir energijos “The Witcher 3: Wild hunt” kūrėjai, kad net nuo 2015 išleidimo metų, šis žaidimas vis tiek išlieka kaip viena geriausių žaidėjo patirčių. Kovojant fantastikos pasaulyje, kuriame egzistuoja vilkolakiai, demonai, drakonai, ir daugiau kitų, neišvengiamai pradėsite jausti rūpestį ir skausmą personažų atžvilgių, o tokiu būdu visi susidūrimai su priešais tampa emociškai svarbesni.

  1. „Resident Evil: Village”

Šiais metais pasirodžiusi aštuntoji “Resident evil” franšizės dalis, kurios renesansas įvyko su septinta dalimi 2017 metais, kada buvo perkurtas siužetas, personažai, žaidimo stilius, šitaip atnaujinant siaubo ir grėsmės pojūtį. Išgyvenimo (survival) žanro “Resident evil 7” buvo daugiau mistikos, kur net ir mylimiausius personažus apsėda nežinomos jėgos, “Resident evil Village” pateikia tamsiosios fantastikos siaubą, kur susidursite ir su vampyrais, skeletais, zombiais, žmogėdromis ir dievybėmis. Šiais 2021 metais, jis yra laikomas kaip geriausias PC žaidimas. Ar tai būtų stacionarūs ar konsoliniai žaidimų kompiuteriai, dabartiniais laikais kompiuteriniai žaidimai vis labiau tampa laisvalaikio, kultūros ir naujų patirčių dalis, kai kurie net pasiūlydami meninės vertės, apie ką niekas niekada dar nėra pagalvojęs.

TAIP PAT SKAITYKITE